Eng Kullanıcı Girişi

Kayıt Ekleme ve Düzenleme, Özel Tanımlamalar

Hedef Kitlenizle İlgili Tüm Bilgileri Kolayca Kaydedip, Sınıflandırın; Karışıklığı Sonlandırın!

Kayıt Ekleme, Düzenleme, SilmeGönderim Listesi ekranında Hızlı Kayıt Ekle, Adres Defterinden Kayıt Ekle, Gruplardan Kayıt Ekle ve dosyadan Kayıt Ekle seçeneklerini kullanabilirsiniz.
Sisteme detaylı, pratik ve kolay bir şekilde kayıt ekleyebilir, mevcut kayıtlarınızdaki değişiklikleri kolayca güncelleyebilir ve adres defterinden silmek istediğiniz kayıtları hızla silebilirsiniz.
Firma ismi, adres, telefon numarası ve daha fazlasını da kapsayan müşteri bilgilerini ve listelerini Excel'e aktar seçeneği ile bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.
Yeni kayıt için Dış Veri Al seçeneğini kullanarak Excel, Text veya CSV dosyasında kayıtlı bilgileri hızla sisteme aktarabilirsiniz.
Sosyal ağlardaki (Facebook, LinkedIn gibi) kontak listenizi, Adres Defterinize aktarabilirsiniz.
İstatistikler ekranından Adres Defteri'ndeki kayıtlara ait istatistik sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Hatalı Kayıtları Düzenleme, Silme

Gönderimlerinizde iletilmeyen ve hata kodu veren kayıtları hata kodlarına göre sorgulatabilir ve çıkan sonuçları düzenleyebilir veya Adres Defteri'nden silebilirsiniz.
 

Abonelikten Çıkan Kayıtları Takip Etme

Sistemde abonelikten çıkan kayıtlara sorgulama kriterleri doğrultusunda ulaşabilirsiniz. Böylece o abonelerle özel bir iletişime geçerek aboneliklerini yeniden aktif etmelerini sağlayabilirsiniz.
 


Grup Ekleme, Düzenleme, Silme
Mevcut gruplarınız içerisine yeni grup ekleyebilir, mevcut gruplarda düzenlemeler yapabilir, seçtiğiniz grup/grupları silebilir, grupları Excel'e aktar seçeneği ile bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Grup İşlemleri

Grup Düzenle ikonuna tıklayarak;
Grup Bilgileri ekranında işlem yapmak istediğiniz Grup'u ve Hedef Grup'u seçerek grupların kayıtlarını birbirine aktarma ve birbirinden çıkarma seçeneklerini kullanabilirsiniz.
Grup kayıtları ekranında tüm kayıtlar arasında sorgulama yapabilir, sorgulama sonucu çıkan kayıtlardan sadece seçili olan kayıtları silebilir ve sonuçları Excel dosyasına aktarabilirsiniz.
Kayıt Ekle ekranında kayıt sorgulama sonuçlarına göre çıkan kayıtları, hedef gruba ekleyebilir veya daha önce eklenmiş kayıtları hedef gruptan çıkarabilirsiniz.

Özel TanımlamalarÖzel Alan ekranından Özel Alan Tanımı (doğum günü, GSM numarası, TC Kimlik No vb.) yazarak ve Özel Alan Tipi (metin, telefon numarası, sayısal alan, tarih alanı) seçerek yeni alan tanımlayabilirsiniz.
Firma Bilgileri ve Fatura&Adres Bilgileri alanlarını güncelleyebilirsiniz.
Talep Edilen Mail Adresleri ve Tanımlı Mail Adresleri bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Gönderen ve Gönderen Adı taleplerinizi yazarak yeni talep başvurusunda bulunabilirsiniz.
Mevcut parolanızı yeni bir parolayla değiştirmek için ilgili alanlara mevcut parola ve yeni parola bilgilerinizi yazarak güncelleme yapabilirsiniz.
   
Kullanıcı
UniMsg Toplu E-Posta Programı'nı kullanmak için hemen Başvuru Formu'nu doldurunuz.

Hemen Başvur
Bayilik
UniMsg Toplu E-Posta Bayisi olmak için hemen Başvuru Formu'nu doldurunuz.

Hemen Başvur
Anahtar Kelimeler
e-posta gönderimi,unimsg toplu e-posta,toplu e-mail gönderme,kayıt ekleme ve düzenleme,özel tanımlamalar,unimsg toplu e-mail,toplu e-mail gönderme programı
Duyurular
Toplu E-Posta
Toplu E-Posta Nedir?
Toplu E-Posta'nın Önemi
Toplu E-Posta'nın Avantajları
E-Posta İle Pazarlama
UniMsg Toplu E-Posta
UniMsg Toplu E-Posta Çözümü
Neden UniMsg?
Kimler Kullanır?
Sistem Gereksinimleri
Ücretlendirme
Kullanmaya Başlamak
UniMsg Toplu E-Posta Tanıtım Dokümanı
Bayilik Programı
UniMsg Bayilik Programı
Bayi Olmak İçin Nedenler
Nasıl Bayi Olabilirim?
Destek
UniMsg Toplu E-Posta API
SSS
Hakkımızda
Mobildev
Stratejik Ortaklıklarımız
İnsan Kaynakları
Sertifikalarımız
Üyeliklerimiz
Web Sitelerimiz
Blog
Sosyal Ağlar
Duyurular
Bize Ulaşın
UniMsg ile birlikte verilen Toplu E-Posta hizmeti, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ad ve hesabına Mobildev İletişim Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. tarafından verilmektedir.