Eng Kullanıcı Girişi

Bayi Olmak İçin NedenlerMobil dünyanın lider ürün-servis-çözüm sağlayıcı firmasıyla ortaklık: Kurumsal Toplu Mesajlaşma çözümleri ile mobil katma değerli servis sağlayıcı firması olarak sunmuş olduğumuz altyapılar tüm sektörlerde ve firmalarda kendi alanlarının lider firmaları tarafından kullanılmaktadır.
Şirket kârınızı ve gelirlerinizi prim sistemimizle artırın: Kurumsal müşteri portföyüne sunduğunuz çözüm ve hizmet sayısını, altyapı ve servislerimizle geliştirebilir ve ilave gelirler elde edebilirsiniz.
Servislerinizi ve çözümlerinizi genişletin: Güncel teknolojilerin takibi ile geliştirilen çözümlerimiz sayesinde yeni iş geliştirme fırsatları yakalayabilirsiniz.
En yüksek satış oranına sahip servislere sahip olun: Mobil dünya hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Sunmuş olduğumuz mobil çözümler her firma için çok kolay ve pratik kullanım, düşük maliyet ve yüksek kazanç sunmaktadır.
Müşteri sadakatini güçlendirin: Sunmuş olduğumuz müşteri memnuniyeti odaklı çözümlerimiz sayesinde kurumsal müşterileriniz ile olan bağınızı daha da güçlendirebilirsiniz.
Kolay ve kullanışlı iş ortağı arayüzleri: Sizlere sunduğumuz çözümlerle müşterilerinizi daha iyi yönetebilir, anlık işlemlerinizi ve raporlarınızı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.
Rekabet avantajı yakalayın: Sunmuş olduğunuz hizmetler, ürün ve servis yelpazemizle rakiplerinizden ayrışabilir, rekabet avantajı yakalayabilirsiniz.
Satış sonrası hizmet avantajı: Size ve müşterilerinize, satış sonrasında karşılaşacaklarınız ve sorularınız için yardımcı olabilecek tecrübeli Çağrı Merkezi ekibimizle yanınızdayız.
Hemen Başvur

Bayilik

UniMsg Toplu E-Posta Bayisi olmak için hemen Başvuru Formu'nu doldurunuz.
Hemen Başvur
Kullanıcı
UniMsg Toplu E-Posta Programı'nı kullanmak için hemen Başvuru Formu'nu doldurunuz.

Hemen Başvur
Bayilik
UniMsg Toplu E-Posta Bayisi olmak için hemen Başvuru Formu'nu doldurunuz.

Hemen Başvur
Anahtar Kelimeler
unimsg toplu e-posta bayi olamk için nedenler,unimsg bayilik programı,kazançlı bayilik,bayilik veren firmalar,bayilik desteği,toplu e-mail bayi ol,toplu e-posta sat,is ortağı ol,toplu e-mail bayi başvurusu
Duyurular
Toplu E-Posta
Toplu E-Posta Nedir?
Toplu E-Posta'nın Önemi
Toplu E-Posta'nın Avantajları
E-Posta İle Pazarlama
UniMsg Toplu E-Posta
UniMsg Toplu E-Posta Çözümü
Neden UniMsg?
Kimler Kullanır?
Sistem Gereksinimleri
Ücretlendirme
Kullanmaya Başlamak
UniMsg Toplu E-Posta Tanıtım Dokümanı
Bayilik Programı
UniMsg Bayilik Programı
Bayi Olmak İçin Nedenler
Nasıl Bayi Olabilirim?
Destek
UniMsg Toplu E-Posta API
SSS
Hakkımızda
Mobildev
Stratejik Ortaklıklarımız
İnsan Kaynakları
Sertifikalarımız
Üyeliklerimiz
Web Sitelerimiz
Blog
Sosyal Ağlar
Duyurular
Bize Ulaşın
UniMsg ile birlikte verilen Toplu E-Posta hizmeti, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ad ve hesabına Mobildev İletişim Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. tarafından verilmektedir.